Увіти через:
  • Facebook
  • Google Plus
  • Mail Ru
  • Odnoklassniki
  • Twitter
  • Vkontakte
Будь в курсі всіх бонусів и акцій!
Клуби
Кращий слот
Игровой автомат Gorilla

Ігрові автомати Книжки (Book of Ra) демо-гра чи гра на гроші

Відчуйте всю таємничість та загадковість Стародавнього Єгипту в популярному автоматі Book of Ra (Книжки) і отримаєте безкоштовні спіни та вигідні заохочення на рахунок. Тут ви також зможете збільшити свій куш завдяки ризик-грі, та насолодитися гральним процесом. Популярні ігрові автомати книжки-це те, що вам треба зараз та тепер!

Грати на гроші

Вивчайте правила гри та грайте в автомат Книжки

Ігровий автомат Книжки створений виробником Гамінаторс, пропонує гравцям зіграти онлайн, а також зануритися в атмосферу Стародавнього Єгипту. Кнопка "coin" дозволяє встановити ігрову валюту, яку буде використовувати гравець - 0,5 до 2 кредитних коштів. Після цього необхідно вибрати ігрові лінії та суму ставки. Клавіші "play lines" дозволяють вибрати лінії від 1 до 9, клавіша "bet one" - вибір ставки на кожну лінію - 1 до 100 кредитів. При натисканні на "bet max" ваша ставка буде складати 900 кредитних коштів. При безкоштовній грі на рахунку буде 1000 кредитів.

Почати гральний процес можна за допомогою клавіші "start", але є в автоматі Книжки і автоматична гра - "automatic start". Обертання барабанів відбувається безперервно та єдине, що може робити гравець - це брати участь у ризик-грі. Призові будуть нараховані тільки тоді, коли в активній лінії випадуть однакові символи зліва направо, починаючи з першого барабана. Ознайомитися з усіма правилами ви можете, подивившись таблицю коефіцієнтів, натиснувши на клавішу "info".

Символи у автоматі Книжки

Всі символи представлені тут в стилі Єгипту, що ще більш надає слоту таємничості. Найбільш дорогою символ - Індіана Джонс та мумія фараона. Як тільки на одній лінії випаде 5 зображень Індіана Джонса, розмір ваших поставлених збільшиться в 5000 разів. А якщо випаде 2,3, 4 зображення - в 10, 100 і 1000.

При випаданні 3, 4,5 малюнків Книги Ра на рахунок гравця нараховується сума, рівна ставці, яка помножена на активні лінії та коефіцієнт 2,20, 200. Книга Ра також є "дикий" символ, тобто він може служити заміною будь-якого іншого символу. Таким чином, складається вдала комбінація, а коли випадає три її малюнка на будь-якому з барабанів, запускаються фрі спини.

ігрові автомати книжки

ігрові автомати книжки грати безкоштовноКнига Ра є "дикий" символ, тобто він може бути заміною будь-якого іншого для того щоб отримати найбільш вдале поєднання. Як тільки на барабані випадає хоча б три малюнки Книги Ра, вас чекають фрі спини. Туз та Король множать на 5, 40, 155, а Дама, Валет і Десятка - на 5, 25, 100.

Гра на ризик в аппараті Book of Ra (Книжки)

Суму від кожного вдалого обертання ви можете додатково збільшити в ризик-грі. Для цього після того, як ігрові автомати книжки демонструють призове поєднання, натискайте на клавішу "gamble" та спробуйте вгадати, якого кольору мелькає карта. Якщо спроба буде вдалою, сума збільшиться в кілька разів та может бути шанс зіграти ще раз. При першій же невдачі ваш виграш обнулится від обертання та поверне вас в основну гру.

ігрові автомати книжки грати онлайн

Грайте в ігрові автомати книжки та отримуйте великий куш на рахунок, роблячи вигідні ставки. Вас чекають великі виплати та позитивні емоції. Досліджуйте світ Стародавнього Єгипту і відшукайте те, що вам потрібно!