Увіти через:
Будь в курсі всіх бонусів и акцій!

Гральний автомат Піраміда (Золото Ацтеків)

Легенди про гральний автомат Піраміди та Золото ацтеків приховують багато таємниць. Вони можуть вказати на те, як відбувалося творіння світу і де шукати скарбницю племені. Щоб дістатися бажаного золота треба бути не тільки ризикованим і відважним.

Потрібна гарна вдача та позитивний настрій. Ігрові автомати Піраміда вражають своєю щирістю: вони мають статичний джек-пот символи Wild та Scatter, бонусний рівень та міні-гру на подвоєння.

Техничні характеристики апарату «Золото Ацтеків» на реальну та віртуальну валюту:

  • Компанія-розробник: Mega Jack;
  • Оригінальна назва: Aztec Gold;
  • Категорія: онлайн відео слот;
  • Кількість барабанів: 5;
  • Кількість гральний ліній: 1-9;
  • Ставка на лінію: 1-10 кредитів;
  • Гра на подвоєння: Так;
  • Бонусний рівень: Так;
  • Максимальний коефіцієнт: 10 000;

Збирай передбачення великої цивілізації ацтеків та вигравай гривні рублі та долари.

Комбінації складаються з трьох та більшої кількості однакових зображень що розташовуються на активній лінії, починаючи з першого барабану.

Гральний процес слоту Aztec Gold

В казино можна грати в ігрові автомати Піраміда на гроші чи на віртуальні кредити. Перше, з чим треба попрацювати – налаштувати параметри гри. Клавіша «Bet One» відповідає за показник ставки на одну призову рису. Далі потрібно активувати гральні лінії – від 1 до 9. «Bet Max» - функція що встановлює максимальний рівень ставки для досягнення найбільших виплат при випадінні послідовності. «START» активує раунд із одного обертання. «Auto Play» - автоматичний режим. «INFO» - перегляд таблиці виплат. «Select Game» - вибір іншого онлайн слоту від цього розробника.

Для зручного користування, гру можна розгорнути на весь екран та вимкнути звуковий супровід.

Символи та особливі можливості аппарату Піраміди

Найдорожчий знак – золота голова дракону. За нього можна отримати до 10 000 поінтів при наявності 5 збігів. Ритуальна маска – дикий символ, що може займати місце будь-якого зображення та доповнювати виграшні комбінації. Його дія не розповсюджується на знак піраміди. Чарівний птах – Scatter сплачується незалежно від розташування на барабанах.

Зображення золотої піраміди при наявності 3 чи більшої кількості збігів, активує бонусний раунд. Гравцю буде запропоновано обирати одну з декількох пірамід. За кожною з них може ховатися скарб. Якщо попасти на три рази поспіль на діамантову споруду, можна прийняти участь в супер-грі. Треба пройти п’ять рівнів, обходячи символ кобри. На цьому етапі користувач має можливість збільшити свій виграш у 390 разів!

Клавіша «Gamble» вмикає раунд на однакові шанси. Тут можна моментально збільшити суму досягненого призу у декілька разів, але для цього її треба ризикнути!